DZIEŃ MAMY I TATY

26 maja obchodzimy Dzień Mamy, warto uczcić go składając w tym dniu życzenia naszym Mamom. Niecały miesiąc później – 23 czerwca obchodzimy Dzień Taty i jest to idealny moment na złożenie życzeń i podziękowaniu Tacie za wszystko, co dla nas robi. Połączyliśmy te święta tak, abyśmy mogli uczcić je i świętować razem. Dzisiejszy dzień – to Dzień Mamy i Taty, Wspólne Święto Rodziców!

Niestety, w tym roku nie możemy spędzić go wspólnie w przedszkolu. Mimo to dzieci z naszego przedszkola nadały wyjątkowość temu dniu, choć wirtualnie. W tym szczególnym dniu dzieci zrobiły przepiękne prezenty swoim Rodzicom. Nie mogło również zabraknąć piosenek o Mamie i Tacie, ale przede wszystkim życzeń dla Kochanych Rodziców.