NA POMOC UKRAINIE – AKCJA POMOCY „DZIECI-DZIECIOM”

Drodzy Rodzice!!
W związku z rosnącą liczbą uchodźców, którzy napływają do Polski, Nasze Przedszkole włącza się do akcji pomocy „Dzieci – Dzieciom”.
Rozpoczynamy zbiórkę darów dla dzieci, która potrwa od 28.02-11.03.2022 r.
Zbieramy:
– opatrunki, plastry dla dzieci, gazy, kompresy jałowe, środki odkażające, leki przeciwbólowe
– śpiwory
– power banki
– ładowarki
– kosmetyki dla dzieci (szczoteczki do zębów, pasty, szampony, płyny dezynfekujące dla dzieci, pampersy, mydła, kremy ochronne dla dzieci, chusteczki nawilżane, płyny do kąpieli ręczniki)
– mleko modyfikowane, musy owocowe, warzywne, słoiczki, które można szybko podgrzać lub podać dzieciom bezpośrednio, butelki da dzieci, kubki niekapki
– torby i plecaki podróżne(dla mam i dla dzieci)
– zabawki ( do zabrania w drogę)
Dary zostaną przekazane stowarzyszeniom i instytucjom, które zajmują się pomocą rodzinom ukraińskim oraz tym , którzy pomagają uchodźcom przy granicy.
Otwórzmy serca dla potrzebujących.
Liczymy na Państwa zaangażowanie i pomoc