„ROZBUDOWA i MODERNIZACJA PLACU ZABAW PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO PRZY ZSP-6″

Drodzy Rodzice!!!
W dniach od 10.IX.2021 r. do 8.X.2021 r. zachęcam Państwa do głosowania na projekt, który realizowany będzie w 2022 r. w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego: „ROZBUDOWA i MODERNIZACJA PLACU ZABAW PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO PRZY ZSP-6″
Kat. II – projekt Nr 43
„ROZBUDOWA i MODERNIZACJA PLACU ZABAW PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 21 przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 6 w Rzeszowie”.
Jestem pewna, że każdemu Rodzicowi zależy na tym, by jego dziecko mogło podczas pobytu w przedszkolu harmonijnie rozwijało się doskonaląc cechy motoryczne wykorzystując sprzęty na placu zabaw. Dlatego proszę o oddanie swojego głosu na ten projekt. Proszę też o zachęcenie członków rodziny (od 0 do 100 lat i więcej!!!) i wszystkich znajomych, by dzięki swoim cennym głosom przyczynili się do realizacji NASZEGO PROJEKTU.
Głosowanie przeprowadza się w formie:
1. elektronicznej: za pośrednictwem elektronicznej karty do głosowania, zamieszczonej na stronie internetowej:
2. papierowej: za pośrednictwem karty do głosowania, możliwej do pobrania z BIP-u, bądź w punkcie do głosowania, wrzuconej osobiście do urny w punkcie do głosowania, po weryfikacji tożsamości osoby głosującej, przeprowadzonej przez pracownika Urzędu Miasta Rzeszowa, na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.
Z góry dziękuję w imieniu swoim i Przedszkolaków.
Alina Reguła
wicedyrektor ZSP-6