KADRA

WICEDYREKTOR ZSP 6
mgr Alina Reguła

Nauczyciele – wychowawcy

GRUPA I:

  • mgr Rusznica Iwona
  • mgr Wacław Izabela

GRUPA II:

  • mgr Jędrejko Anna
  • mgr Ślęczka Agnieszka

GRUPA III:

  • mgr Bryndza Renata
  • mgr Machowska Joanna

GRUPA IV:

  • mgr Bałanda Lucyna
  • mgr Wołowiec-Wróbel Justyna

GRUPA V:

  • mgr Wilanowska-Rzemień Joanna
  • mgr Reguła Alina
  • mgr Bałanda Lucyna
  • mgr Beata Mikuła

GRUPA VI:

  • mgr Kubiak Amanda
  • mgr Kumor Katarzyna

GRUPA VII:

  • mgr Pinkowicz Mariola
  • mgr Mazur Karolina

GRUPA VIII:

  • mgr Wolańska-Rzepka Agnieszka
  • mgr Hajdaś Katarzyna

GRUPA IX:

  • mgr Rak-Wójcik Andżelika
  • mgr Bednarz Alicja

 

J.ANGIELSKI:

  • mgr Wiśniewska Barbara

RELIGIA:

  • s. Maria Stadnyk

 

KONSULTACJE – GODZINY DOSTĘPNOŚCI DLA RODZICÓW:

GRUPA I:

mgr Rusznica Iwona:

22.IX., 20.X., 17.X., 15.XII.,12.I., 16.II., 16.III., 13.IV., 04.V., 08.VI. – godz.17.00 -18.00

mgr Wacław Izabela:

15.IX., 13.X., 10.XI., 08.XII., 05.I.,02.II., 23.III., 20.IV, 18.V., 15.VI.– godz.17.00 -18.00

GRUPA II:

mgr Jędrejko Anna:

06.IX., 19.X., 16.XI., 14.XII.,18.I., 16.II., 16.III., 13.IV., 18.V., 15.VI. – godz.16.30 -17.30

mgr Ślęczka Agnieszka:

06.IX., 05.X., 09.XI., 07.XII., 04.I., 02.II., 23.III., 20.IV, 18.V., 15.VI.  – godz.16.30 -17.30

GRUPA III:

mgr Bryndza Renata:

06.IX., 05.X., 09.XI., 07.XII.,04.I.,02.II., 23.III., 20.IV, 18.V., 15.VI. – godz.16.30 -17.30

mgr Machowska Joanna:

06.IX., 19.X., 16.XI., 14.XII., 18.I.,16.II., 16.III., 13.IV., 18.V., 15.VI. – godz.16.30 -17.30

GRUPA IV:

mgr Bałanda Lucyna:

06.IX., 05.X., 09.XI., 07.XII.,04.I., 02.II., 23.III., 20.IV, 18.V., 15.VI.  – godz.16.30 -17.30

mgr Wołowiec-Wróbel Justyna:

06.IX., 19.X., 16.XI., 14.XII., 18.I, 15.II., 15.III., 12.IV., 10.V., 21.VI. – godz.16.30 -17.30

GRUPA V:

mgr Wilanowska-Rzemień Joanna:

06.IX., 12.X., 09.XI., 07.XII.,04.I., 01.II., 08.III., 05.IV., 24.V., 21.VI. – godz.15.00 -16.00

GRUPA VI:

mgr Fryzeł Amanda:

07.IX., 25.X., 22.XI., 21.XII., 11.I. – godz.16.30 -17.30

mgr Kumor Katarzyna:

07.IX., 03.X., 07.XI., 05.XII., 02.I., 01.II.(14.30-15.30), 01.III., 07.IV., 04.V., 05.VI. – godz.16.30 -17.30

GRUPA VII:

mgr Pinkowicz Mariola:

05.IX., 03.X., 07.XI., 02.XII.,02.I. – godz.17.00 -18.00

mgr Mazur Karolina:

05.IX., 17.X., 14.XI., 12.XII., 09.I., 07.II., 07.III., 25.IV., 23.V., 20.VI. – godz.17.00 -18.00

GRUPA VIII:

mgr Wolańska-Rzepka Agnieszka:

05.IX., 03.X., 07.XI., 05.XII., 02.I., 13.II., 13.III., 17.IV., 08.V., 05.VI. – godz.16.30 -17.30

mgr Hajdaś Katarzyna:

05.IX., 07.X., 23.XI., 21.XII., 25.I.,07.II., 07.III., 25.IV., 23.V., 20.VI. – godz.16.30 -17.30

GRUPA IX:

mgr Rak-Wójcik Andżelika:

05.IX., 03.X., 07.XI., 05.XII.,02.I. – godz.16.30 -17.30

mgr Bednarz Alicja:

05.IX., 17.X., 14.XI., 12.XII.,16.I. – godz.16.30 -17.30

 

GODZINY DOSTĘPNOŚCI DLA DZIECI:

GRUPA I:

mgr Rusznica Iwona:

08,15.IX. – godz.12.00-13.00; 29. IX. – godz. 11.00-12.00

06,13.X. – godz.12.00-13.00; 27.X. – godz. 11.00-12.00

03,10.XI. – godz.12.00-13.00; 24.XI. – godz.11.00-12.00

01,08.XII. – godz.12.00-13.00; 22.XII. – godz.11.00-12.00

05,19.I. – godz.12.00-13.00; 26.I. – godz.11.00-12.00

02,23.II. – godz. 12.00-13.00; 09.II. – godz.11.00-12.00  

02,23,30.III. – godz. 12.00-13.00; 09.III. – godz.11.00-12.00  

06,20.IV. – godz. 12.00-13.00; 27.IV. – godz.11.00-12.00  

18,25.V. – godz. 12.00-13.00; 11.V. – godz.11.00-12.00  

15,22.VI. – godz. 12.00-13.00; 01.VI. – godz.11.00-12.00 

 

mgr Wacław Izabela:

08,15.IX. – godz.11.00-12.00; 29. IX. – godz. 12.00-13.00

06,13.X. – godz.11.00-12.00; 27.X. – godz. 12.00-13.00

03,10.XI. – godz.11.00-12.00; 24.XI. – godz.12.00-13.00

01,08.XII. – godz.11.00-12.00; 22.XII. – godz.12.00-13.00

05,19.I. – godz.11.00-12.00; 26.I. – godz.12.00-13.00

16.II. – godz. 12.00-13.00; 09,23.II. – godz.11.00-12.00  

09,16.III. – godz. 12.00-13.00; 02,30.III. – godz.11.00-12.00  

06,13.IV. – godz. 12.00-13.00; 27.IV. – godz.11.00-12.00  

04,11.V. – godz. 12.00-13.00; 25.V. – godz.11.00-12.00  

01,08.VI. – godz. 12.00-13.00; 22.VI. – godz.11.00-12.00  

 

GRUPA II:

mgr Jędrejko Anna:

15.IX. – godz.11.30-12.30; 22,29. IX. – godz. 10.30-11.30

06,13.X. – godz.11.30-12.30; 27.X. – godz. 10.30-11.30

03,10.XI. – godz.11.30-12.30; 24.XI. – godz.10.30-11.30

01,08.XII. – godz.11.30-12.30; 22.XII. – godz.10.30-11.30

05,12.I. – godz.11.30-12.30; 26.I. – godz.10.30-11.30

02,23.II. – godz. 12.00-13.00; 09.II. – godz.11.00-12.00  

02,23,30.III. – godz. 12.00-13.00; 09.III. – godz.11.00-12.00  

06,20.IV. – godz. 12.00-13.00; 27.IV. – godz.11.00-12.00  

18,25.V. – godz. 12.00-13.00; 11.V. – godz.11.00-12.00  

15,22.VI. – godz. 12.00-13.00; 01.VI. – godz.11.00-12.00 

 

mgr Ślęczka Agnieszka:

15.IX. – godz.10.30-11.30; 22,29. IX. – godz.11.30-12.30

06,13.X. – godz.10.30-11.30; 27.X. – godz. 11.30-12.30

03,10.XI. – godz.10.30-11.30; 24.XI. – godz.11.30-12.30

01,08.XII. – godz.10.30-11.30; 22.XII. – godz.11.30-12.30

05,12.I. – godz.10.30-11.30; 26.I. – godz.11.30-12.30

16.II. – godz. 12.00-13.00; 09,23.II. – godz.11.00-12.00  

09,16.III. – godz. 12.00-13.00; 02,30.III. – godz.11.00-12.00  

06,13.IV. – godz. 12.00-13.00; 27.IV. – godz.11.00-12.00  

04,11.V. – godz. 12.00-13.00; 25.V. – godz.11.00-12.00  

01,08.VI. – godz. 12.00-13.00; 22.VI. – godz.11.00-12.00 

 

GRUPA III:

mgr Bryndza Renata:

15.IX. – godz.10.30-11.30; 22,29. IX. – godz.11.30-12.30

06,13.X. – godz.10.30-11.30; 27.X. – godz. 11.30-12.30

03,10.XI. – godz.10.30-11.30; 24.XI. – godz.11.30-12.30

01,08.XII. – godz.10.30-11.30; 22.XII. – godz.11.30-12.30

05,12.I. – godz.10.30-11.30; 26.I. – godz.11.30-12.30

16.II. – godz. 12.00-13.00; 09,23.II. – godz.11.00-12.00  

09,16.III. – godz. 12.00-13.00; 02,30.III. – godz.11.00-12.00  

06,13.IV. – godz. 12.00-13.00; 27.IV. – godz.11.00-12.00  

04,11.V. – godz. 12.00-13.00; 25.V. – godz.11.00-12.00  

01,08.VI. – godz. 12.00-13.00; 22.VI. – godz.11.00-12.00 

 

mgr Machowska Joanna:

15.IX. – godz.11.30-12.30; 22,29. IX. – godz. 10.30-11.30

06,13.X. – godz.11.30-12.30; 27.X. – godz. 10.30-11.30

03,10.XI. – godz.11.30-12.30; 24.XI. – godz.10.30-11.30

01,08.XII. – godz.11.30-12.30; 22.XII. – godz.10.30-11.30

05,12.I. – godz.11.30-12.30; 26.I. – godz.10.30-11.30

02,23.II. – godz. 12.00-13.00; 09.II. – godz.11.00-12.00  

02,23,30.III. – godz. 12.00-13.00; 09.III. – godz.11.00-12.00  

06,20.IV. – godz. 12.00-13.00; 27.IV. – godz.11.00-12.00  

18,25.V. – godz. 12.00-13.00; 11.V. – godz.11.00-12.00  

15,22.VI. – godz. 12.00-13.00; 01.VI. – godz.11.00-12.00 

 

GRUPA IV:

mgr Bałanda Lucyna:

21,28.IX. – godz.11.30-12.30; 29. IX. – godz. 10.30-11.30

12.X. – godz.11.00-12.00; 19,26.X. – godz. 11.30-12.30

02.XI. – godz.11.00-12.00; 16,23,30.XI. – godz.11.30-12.30

14.XII. – godz.11.00-12.00; 21,28.XII. – godz.11.30-12.30

11.I. – godz.11.00-12.00; 18,25.I. – godz.11.30-12.30

16.II. – godz. 11.30-12.30; 09,23.II. – godz.11.30-12.30

09,16.III. – godz. 11.30-12.30; 02,30.III. – godz.11.30-12.30

06,13.IV. – godz. 11.30-12.30; 27.IV. – godz.11.30-12.30

04,11.V. – godz. 11.30-12.30; 25.V. – godz.11.30-12.30

01,08.VI. – godz. 11.30-12.30; 22.VI. – godz.11.30-12.30

 

mgr Wołowiec-Wróbel Justyna:

19,26.IX. – godz.10.30-11.30; 30. IX. – godz.11.00-12.00

17,21,24.X. – godz.10.30-11.30

07,14,21.XI. – godz.10.30-11.30

12,19.XII. – godz.10.30-11.30; 16.XII. – godz.11.00-12.00

09,16.I. – godz.10.30-11.30; 13.I. – godz.11.00-12.00

16.II. – godz. 12.00-13.00; 09,23.II. – godz.11.00-12.00  

07,13.II.. – godz.10.30-11.30; 10.II. – godz.11.00-12.00

06,20.III. – godz.10.30-11.30; 17.III – godz.11.00-12.00  

03,10.IV. – godz.10.30-11.30; 07.IV. – godz.11.00-12.00

05,08.V. – godz.10.30-11.30; 12.V. – godz.11.00-12.00

19,26.VI. – godz. 10.30-11.30; 23.VI. – godz.11.00-12.00  

 

GRUPA V:

mgr Wilanowska-Rzemień Joanna:

16,23,30.IX. – godz.8.00-9.00

16,23,30.IX. – godz.8.00-9.00

16,23,30.IX. – godz.8.00-9.00

07,21,28.X. – godz.8.00-9.00

04,18,25.XI. – godz.8.00-9.00

16,23,30.XII. – godz.8.00-9.00

13,20,27.I. – godz.8.00-9.00

10,17,24.II. – godz.8.00-9.00

17,24,31.III. – godz.8.00-9.00

14,21,28.IV. – godz.8.00-9.00

05,12,19.V. – godz.8.00-9.00

09,16,30.VI. – godz.8.00-9.00

 

GRUPA VI:

mgr Fryzeł Amanda:

13.IX. – godz.11.30-12.30; 20,27. IX. – godz. 10.30-11.30

04,11.X. – godz.11.30-12.30; 18.X. – godz. 10.30-11.30

01,08.XI. – godz.11.30-12.30; 15.XI. – godz.10.30-11.30

06.XII. – godz.11.30-12.30; 13,20.XII. – godz.10.30-11.30

03.I. – godz.11.30-12.30; 10,31.I. – godz.10.30-11.30

 

mgr Kumor Katarzyna:

12.IX. – godz.10.30-11.30; 20,27. IX. – godz.11.30-12.30

04.X. – godz.10.30-11.30; 11,18.X. – godz. 11.30-12.30

09.XI. – godz.10.30-11.30; 15,22.XI. – godz.11.30-12.30

01.XII. – godz.10.30-11.30; 15,19.XII. – godz.11.30-12.30

02.I. – godz.10.30-11.30; 10,17.I. – godz.11.30-12.30

 

GRUPA VII:

mgr Pinkowicz Mariola:

13.IX. – godz.11.00-12.00; 20,27. IX. – godz. 12.00-13.00

11.X. – godz.11.00-12.00; 18,25.X. – godz. 12.00-13.00

15,23.XI. – godz.12.00-13.00; 30.XI. – godz.11.00-12.00

06.XII. – godz.11.00-12.00; 13,20.XII. – godz.12.00-13.00

10,17.I. – godz.11.00-12.00; 24.I. – godz.12.00-13.00

 

mgr Mazur Karolina:

14. IX. – godz. 12.00-13.00; 19,29.IX. – godz.11.00-12.00

05,12.X. – godz. 12.00-13.00; 24.X. – godz.11.00-12.00

09.XI. – godz.12.00-13.00; 21,29.XI. – godz.11.00-12.00

07.XII. – godz.12.00-13.00; 12,19.XII. – godz.11.00-12.00

05,12.I. – godz.12.00-13.00

15.II. – godz. 12.00-13.00; 03,06.II. – godz.11.00-12.00  

15,20.III. – godz. 12.00-13.00; 01.III. – godz.11.00-12.00  

12,17.IV. – godz. 12.00-13.00; 03.IV. – godz.11.00-12.00  

08,16.V. – godz. 12.00-13.00; 02.V. – godz.11.00-12.00  

05.VI. – godz. 12.00-13.00; 19,26.VI. – godz.11.00-12.00  

 

GRUPA VIII:

mgr Wolańska-Rzepka Agnieszka:

14.IX. – godz.11.00-12.00; 21,28. IX. – godz. 12.00-13.00

12.X. – godz.11.00-12.00; 19,26.X. – godz. 12.00-13.00

02.XI. – godz.11.00-12.00; 16,23.XI. – godz.12.00-13.00

02.XII. – godz.11.00-12.00; 14,21.XII. – godz.12.00-13.00

11,18.I – godz. 11.00-12.00; 25.I. – godz.12.00-13.00

22.II. – godz.11.00-12.00; 01,08. II. – godz. 12.00-13.00

22.III. – godz.11.00-12.00; 01,08.III. – godz. 12.00-13.00

12.IV. – godz.11.00-12.00; 05,26.IV. – godz.12.00-13.00

17.V. – godz.11.00-12.00; 24,31.V. – godz.12.00-13.00

28.VI – godz. 11.00-12.00; 14,21.VI. – godz.12.00-13.00

 

mgr Hajdaś Katarzyna:

12. IX. – godz. 12.00-13.00; 21,26.IX. – godz.11.00-12.00

03.X. – godz. 12.00-13.00; 10,17.X. – godz.11.00-12.00

07.XI. – godz.12.00-13.00; 14,28.XI. – godz.11.00-12.00

05.XII. – godz.12.00-13.00; 12.XII. – godz.11.00-12.00

04,09.I. – godz.12.00-13.00; 16.I – godz. 11.00-12.00

15.II. – godz. 12.00-13.00; 03,06.II. – godz.11.00-12.00  

15,20.III. – godz. 12.00-13.00; 01.III. – godz.11.00-12.00  

12,17.IV. – godz. 12.00-13.00; 03.IV. – godz.11.00-12.00  

08,16.V. – godz. 12.00-13.00; 02.V. – godz.11.00-12.00  

05.VI. – godz. 12.00-13.00; 19,26.VI. – godz.11.00-12.00  

 

GRUPA IX:

mgr Rak-Wójcik Andżelika:

14.IX. – godz.10.30-11.30; 21,28. IX. – godz.11.30-12.30

12.X. – godz.10.30-11.30; 19,26.X. – godz. 11.30-12.30

02.XI. – godz.10.30-11.30; 16,23.XI. – godz.11.30-12.30

14,21.XII. – godz.11.30-12.30

11.I. – godz.10.30-11.30

 

mgr Bednarz Alicja:

16,23,30.IX. – godz.10.30-11.30

07,14.X. – godz.10.30-11.30; 28.X. – godz. 11.30-12.30

04,09.XI. – godz.11.30-12.30; 25.XI. – godz.10.30-11.30

02,12.XII. – godz.11.30-12.30; 21.XII – godz. 10.30-11.30

05,13.I. – godz.11.30-12.30